Pavadinimas

Naujausi įvykiai

 

Balandžio 11 dieną vyko bendruomenės centro "Atgaiva" narių susirinkimas.

Jame buvo išklausyta ir patvirtinta bedruomenės centro pirmininko Artūro Varankevičiaus veiklos ataskaita.

Išrinkta nauja bendruomenės centro pirmininkė Danutė Aniulienė, jos pavaduotoja, valdybos nariai ir revizorius: Žaneta Pratusevičienė, Artūras Varankevičius, Valda Valaitienė, Genė Žilinskienė, Edmundas Rinkevičius.

 

Aktualių Gelgaudiškio seniūnijos gyventojams klausimų sprendimui, išaiškinimui, numatomų projektų ir planuojamų darbų aptarimui Gelgaudiškio seniūnijos seniūnaičių sueigos (2016-09-13 ) nutarimu ir seniūno pritarimu numatyta surengti

GELGAUDIŠKIO SENIŪNIJOS GYVENTOJŲ SUSIRINKIMĄ, KURIAME DALYVAUTŲ ŠAKIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ATSTOVAI IR TARYBOS NARIAI, ORGANIZACIJŲ VADOVAI.

Susirinkimas vyko spalio 12 dieną Gelgaudiškio kultūros centre.

Dalyvavo:

Mero pavaduotojas Edgaras Pilypaitis

Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis

Rajono  tarybos nariai  Irena Hasse, Eglė Dragūnaitytė

ŠAKIŲ VANDENYS direktorius Kęstutis Vilkauskas

Regioninės plėtros skyriaus vyr. specialistė Ingrida Maksvytienė

Susirinkimą vedė Gelgaudiškio seniūnijos seniūnaičių pirmininkė Valda Valaitienė.

Aptarti klausimai.

Atsakyta į gyventojų pateiktus klausimus.

Finišavo rudens sporto festivalis

Sportas sportas – tai jėga!

Mes be sporto – niekada!

Jeigu nori būt stiprus,

Tai sportuok visus metus!

Sutartinai kartu pradėjusios naujuosius 2016-2017 mokslo metus Gelgaudiškio švietimo įstaigos toliau vykdo bendrus projektus. Štai prieš pat mokinių rudens atostogas sėkmingai finišavo „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro pedagogių  Genės Žilinskienės ir Sidonos Mikštienės parengtas projektas „Rudens sporto festivalis“, kurio tikslas skatinti įvairaus amžiaus vaikus sportuoti, ugdyti garbingo rungtyniavimo ir kilnaus elgesio nuostatas, propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir prasmingą aktyvų užimtumą,  mokytis suprasti ir laikytis susitarimų, taisyklių,  bendrauti ir bendradarbiauti. Projekto  partneriai Gelgaudiškio vaikų darželis „Eglutė“ ir Gelgaudiškio pagrindinė mokykla. Projektą įgyvendino švietimo įstaigų bendruomenės, dalyvaudamos rudens kroso, linksmųjų estafečių fiestoje, rungtyniaudami taiklios rankos ir kojos bei orientacinio sporto rungtyse. Festivalio veiklos vyko ne tik sporto salėse, bet ir regioninio parko Gelgaudiškio pažintiniame take. Dalyvavo ir patys mažiausieji, ir aišku didžiausieji. Veiklos buvo suskirstytos savaitėmis. Jas įgyvendino kūrybiškos auklėtojos ir mokytojos bei mokytojai. Štai kas buvo nuveikta visų veiklų metu.

Plačiau

 

Apklausa

Ar bendruomenės centro veikla prisideda prie Gelgaudiškio klestėjimo ir jo vardo garsinimo?

Balsuoti Visos apklausos

Renginių kalendorius

Bendruomenės veikla

X